Videa

What a tree can do

The world needs a new approach to materials. Stora Enso develops and produces a range of packaging, pulp, wooden building solutions, paper and biomaterials derived from wood. But we’re not stopping there. We believe that anything made from fossil-based materials today can be made from a tree tomorrow. Have you ever thought about what a tree can do? Watch our film and find out.

 

Podle čeho poznáte nejúžasnější materiál ze všech?

Na tomto krátkém videu se můžete zábavnou formou dozvědět, proč patří dřevo k nejúžasnějším materiálům ze všech a proč se žádný materiál, v oblasti snižování emisí CO2, nevyrovná dřevu.(Video v angličtině)

 

Dřevo je geniální

Naše lesy spolykají milióny tun CO a přeměňují ho na kyslík. Ale to už asi víte. A jaký les je schopen vstřebat nejvíc CO? Odpověď Vás jistě překvapí! (Video v němčině)

 

Dřevo je prostě geniální!

Dřevo je nejekologičtější stavební surovina na světě. Toto video přibližuje zábavnou formou nový pohled na tento geniální vynález samotné přírody. (Video v němčině)

 

Cesta k jádru dřeva

Patnáctiminutová roadmovie s názvem „Cesta k jádru dřeva“ poskytuje několik různých pohledů na téma „dřevo“ a zve na týdenní cestu napříč Alpami do nadmořské výšky 2000 metrů, zpět do minulosti a vpřed do budoucnosti. (Video v němčině)

 

Váš les jakožto zdroj obnovitelných surovin

Toto krátké video firmy Stora Enso ukazuje vlastníkům lesů, že jejich les je nejlepším zdrojem obnovitelných surovin. (Video v angličtině)