Vaše kontaktní osoba

Norbert Hüttler

Director Wood Procurement South

AT-3531 Brand, Brand 44
+43 664 522 4041
norbert.huettler@storaenso.com

Franz Hintergräber

AT-2601 Sollenau, Industriestraße 260
+43 664 829 1955
franz.hintergraeber@storaenso.com

Papierholz Austria GmbH

AT-9413 St. Gertraud, Frantschach 5
+43 4352 2050-0
t.poelzl@papierholz-austria.at

Paul Traxler

Nördliches Wald- und Weinviertel

AT-3531 Brand, Brand 44
+43 664 618 3919
paul.traxler@storaenso.com

Erich Holnsteiner

Waldviertel, Dunkelsteinerwald, Bezirk Melk

AT-3531 Brand, Brand 44
+43 664 829 1948
erich.holnsteiner@storaenso.com

Hans Zerza

Pielachtal, Bezirk Scheibbs

AT-3370 Ybbs, Bahnhofstraße 31
+43 664 829 1944
hans.zerza@storaenso.com

Franz Hintergräber

Östliches Industrieviertel

AT-2601 Sollenau, Industriestraße 260
+43 664 829 19 55
franz.hintergraeber@storaenso.com

Horst Schick

Bezirk Amstetten

AT-3370 Ybbs, Bahnhofstraße 31
+43 664 618 3928
horst.schick@storaenso.com

Horst Schick

AT-3370 Ybbs, Bahnhofstraße 31
+43 664 618 3928
horst.schick@storaenso.com

Horst Schick

AT-3370 Ybbs, Bahnhofstraße 31
+43 664 618 3928
horst.schick@storaenso.com

Papierholz Austria GmbH

AT-9413 St. Gertraud, Frantschach 5
+43 4352 2050-0
t.poelzl@papierholz-austria.at

Norbert Hüttler

AT-3531 Brand, Brand 44
+43 664 522 4041
norbert.huettler@storaenso.com

Hans Zerza

AT-3370 Ybbs, Bahnhofstraße 31
+43 664 829 1944
hans.zerza@storaenso.com

Harald Frank

Süd-Deutschland

DE-94518 Spiegelau, Hauptstraße 49
+49 172 218 7452
harald.frank@storaenso.com

Tomáš Havlík

Manažer nákupu dřeva

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 724 253 321
tomas.havlik@storaenso.com

Martin Horejš

Zástupce manažera, manažer lesnických prací

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 602 417 384
martin.horejs@storaenso.com

Zdeněk Lukas

Západní Čechy

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 606 628 030
zdenek.lukas@storaenso.com

Josef Činčura

Jižní Čechy

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 602 580 949
 josef.cincura@storaenso.com

Jan Ondráček

Východní Čechy

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 724 045 480
jan.ondracek@storaenso.com

Petr Richtr

Severní Čechy

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 606 687 235
 petr.richtr@storaenso.com

Helmut Kreutzer

Střední Čechy

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 602 535 363
helmut.kreutzer@storaenso.com

Werner Lamberg

Jižní Morava

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 602 490 821
werner.lamberg@storaenso.com

Petr Španihel

Severní Morava, Slezsko

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 606 050 170
 petr.spanihel@storaenso.com

Ivan Řezníček

CZ-58263 Ždírec nad Doubravou, Nádražní 66
+420 724 281 357
ivan.reznicek@storaenso.com

Vladimir Michalovsky

SK-82105 Bratislava, Bajkalska 31
+421 911 356 281
 vladimir.michalovsky@storaenso.com

Miloš Furdek

SK-82105 Bratislava, Bajkalska 31
+421 911 198 952
milos.furdek@storaenso.com

Szabolcs Fekete

Papierholz Austria GmbH

HU-9723 Gyöngyösfalu
+36 30 2841 388
s.fekete@papierholz-austria.at

Marjan Mozic

Papierholz Austria GmbH
SI-8294 Bostanj
+386 40 414 242
m.mozic@papierholz-austria.at

Robert Motala

Polska – Dyrektor ds. zakupów drewna

PL-46030 Murow, Wolności 4
+48 697 021 438
robert.motala@storaenso.com

Michał Budnicki

Polska – Kierownik ds. zakupów drewna

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 691 407 728
michal.budnicki@storaenso.com

Piotr Heppel

Polska Północno-Zachodnia

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 609 181 195
piotr.heppel@storaenso.com

Paweł Mrozicki

Polska Północno-Wschodnia

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 691 133 244
pawel.mrozicki@storaenso.com

Monika Dawidejt

Polska Północno-Wschodnia

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 609 533 144
monika.dawidejt@storaenso.com

Tomasz Kurczyk

Polska Południowo-Zachodnia

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 607 122 433
tomasz.kurczyk@storaenso.com

Andrzej Rusin

Polska Południowo-Wschodnia

PL-46030 Murów ul. Wolności 4
+48 609 255 866
andrzej.rusin@storaenso.com

Rytis Kuliesis

Tiekimo direktorius

LT-62175 Alytus, Naujoji 134
+370 698 33511
 rytis.kuliesis@storaenso.com

Rimantas Bartkevičius

Tiekimo vadybininkas

LT-62175 Alytus, Naujoji 134
+370 684 43656
 rimantas.bartkevicius@storaenso.com

Dalius Žygas

Tiekimo vadybininkas

LT-62175 Alytus, Naujoji 134
+370 611 16617
 dalius.zygas@storaenso.com

Mantas Noreika

Miško pirkimo vadybininkas

LT-62175 Alytus, Naujoji 134
+370 686 72835
 mantas.noreika@storaenso.com

Vilnis Freimanis

Koksnes sagādes daļas vadītājs

LV-1058, Rīga, Tīraines iela 5
 +371 29 477 339
 vilnis.freimanis@storaenso.com

Aigars Neimanis

Mežizstrāde un loģistika

LV-1058, Rīga, Tīraines iela 5
 +371 29 104 330
 aigars.neimanis@storaenso.com

Artis Braslis

Apaļkoksnes pārdošana

LV-1058, Rīga, Tīraines iela 5
 +371 175 719
 artis.braslis@storaenso.com

Jānis Ontužāns

Sertifikācija

LV-1058, Rīga, Tīraines iela 5
 +371 26 470 550
 janis.ontuzans@storaenso.com

Andres Reial

Müügi-ja arendusjuht
Lehtpuupalgi, kütte- ja energiapuidu kokkuost ja müük
Tartu metsakontor

Sõbra 54, Tartu 50106
566 56497
 andres.reial@storaenso.com

Rain Kirsimägi

Metsatööprotsessi juht
Imavere Saeveski

Imavere, Imavere vald, Järva maakond 72401
5860 3838
 rain.kirsimagi@storaenso.com

Peeter Olesk

Ostujuht
Lõuna- ja Kagu-Eesti piirkonna
kasvav mets ja metsamaterjal
Tartu metsakontor

Sõbra 54, Tartu 50106
508 4353
 peeter.olesk@storaenso.com

Harri Puusepp

Ostujuht
Lõuna- ja Kagu-Eesti piirkonna
kasvav mets ja metsamaterjal
Tartu metsakontor

Sõbra 54, Tartu 50106
504 3399
 harri.puuseppp@storaenso.com

Endel Männiste

Ostujuht
Põhja- ja Ida-Eesti, Kesk-, Lääne- ja Edela-Eesti piirkonna kasvav mets
Põhja-, Kesk- ja Ida-Eesti piirkonna metsamaterjal
Rakvere metsakontor

Näpi tee 2A, Näpi küla, Sõmeru vald 44305
505 7011
 endel.manniste@storaenso.com

Jüri Sau

Ostujuht
Lääne- ja Edela-Eesti piirkonna metsamaterjal
Pärnu metsakontor

Niidu 17, Pärnu 80010
503 5592
 juri.sau@storaenso.com

Illar Võhma

Ostujuht
Saarte piirkonna kasvav mets ja metsamaterjal
Kuressaare metsakontor

Tallinna mnt 30, Kuressaare 93816
520 2647
 illar.vohma@storaenso.com

Kunda sadama puiduterminal

Sadama tee 4, Kunda, 44109 Lääne-Virumaa
511 1942
LAO KOOD ELVISES – SEE Kunda

Pärnu sadama puiduterminal

Kaubasadama tee 2, Papsaare küla, Audru vald, 88317 Pärnumaa
515 8624
LAO KOOD ELVISES – SEE Pärnu

Roomassaare terminal

Kihelkonna mnt 8b, 93810 Kuressaare
LAO KOOD ELVISES – SEE Roomassaare